Pytania i odpowiedzi

Na czym polega zagęszczenie włosów?

Mikrowłókna Kmax to naładowane elektrostatycznie w procesie technologicznym drobne mikrowłókna keratynowe, które łączą się z twoimi naturalnymi włosami (nawet najdrobniejszymi, resztkami włosów) tworząc naturalnie wyglądające włosy, (maskując tym samym ubytki w sposób niewidoczny dla ludzkiego oka)

Jak długo mikrowłókna Kmax pozostają na głowie?

Mikrowłókna utrzymują się na włosach do chwili ich zmycia szamponem (Polecamy zastosowanie spray-u do utrwalania mikrowłókien z serii Fiber Hold). Mikrowłókna zmywa się za pomocą zwykłego szamponu (woda, deszcz nie powoduje zmywania mikrowłókien).

Na jak długo wystarcza jedno opakowanie mikrowłókien Kmax?

Kosmetyk wystarcza na około: 12.5g – 30 aplikacji, 27.5g – 65 aplikacji

Czy Kmax działa na 100%?

Gwarantujemy skuteczność naszych mikrowłókien do zagęszczania włosów zgodnie z ich przeznaczeniem.

Z czego zrobiony jest Kmax?

Mikrowłókna Kmax w 100% składają się z czystej organicznej keratyny, tak jak ludzki włos. Są one naładowane elektrostatycznie by dobrze trzymały się nawet najcieńszych, najdrobniejszych włosów.

Czy Kmax ma wpływ na odrost włosów?

Nie, Kmax w żaden sposób nie wpływa na odrost włosów. Nie powoduje również skutków ubocznych.

Czy można samemu zagęścić włosy mikrowłóknami?

Zastosowanie mikrowłókien nie wymaga żadnych umiejętności wystarczy posypać mikrowłóknami miejsca przerzedzone, ułożyć fryzurę na koniec spryskać lakierem żeby utrwalić jeszcze bardziej fryzurę i efekt będzie natychmiastowy. Klikając w tekst, który teraz czytasz zobaczysz jak używać Kmax.

Czy mikrowłókna brudzą ubranie?

Nie. Jeżeli zauważysz je na ubraniu wystarczy je strzepnąć lub zdmuchnąć i nie pozostanie po nich ani śladu. Pondato nasze mikrowłókna są bezzapachowe.

Co będzie jeżeli moje włosy zmokną?

Mikrowłókna Kmax bardzo mocno trzymają się nawet najmniejszych włosków, są odporne na: wiatr, deszcz, pot, wilgoć.

Czy Kmax może podrażniać skórę głowy?

Kmax to produkt najwyższej jakości z USA stworzony z naturalnej czystej keratyny. Jego naturalne składniki w żaden sposób nie wywołują podrażnień. Jest pozbawiony dodatków mogących powodować uczulenia, nawet kolor jest wytworzony z naturalnych składników.

Czy można ćwiczyć, biegać, uprawiać sport po zastosowaniu mikrowłókien?

Oczywiście, można ćwiczyć a mikrowłókna pozostaną na swoim miejscu.

Czy można spać z mikrowłóknami we włosach?

Tak.

Czy mogę przeczesać włosy ręką?

Dlaczego nie, mikrowłókna Kmax bardzo mocno trzymają się włosów. Delikatnie polakierowane pozostają na miejscu nawet po przeczesaniu ich ręką.

Czy mikrowłókna wyróżniają się we włosach?

Jeśli mikrowłókna zostaną naniesione na miejsca przerzedzone, delikatnie ułożone i polakierowane nie ma możliwości, że ktoś nawet z bliskiej odległości je zauważy.

Czym różni się wasz produkt od innych mikrowłókien dostępnych na rynku?

Kmax lepiej się rozprowadza po włosach od innych tego typu mikrowłókien. Co więcej zrobiony jest z czystej keratyny i w odróżnieniu od innych podobnych produktów bardzo mocno trzyma się włosów. Wielkość włókien Kmax jest idealnie zbliżona do kształtu i struktury ludzkiego włosa. Używają ich miliony zadowolonych osób na całym świecie – to efekt wielu lat doświadczeń i badań. Kmax jest oryginalnym produktem z USA (również tam produkowanym).

Czy mogę stosować mikrowłókna po przeszczepie?

Oczywiście, że tak. Przeszczep nie daje natychmiastowych rezultatów, na odrost włosów trzeba zaczekać, więc do tego czasu nasze mikrowłókna są najlepszym sposobem na zatuszowanie przerzedzonych włosów.

Czy są jakieś efekty uboczne, które mogą wystąpić po zastosowaniu Kmax?

Kmax to naturalny produkt, które nie wywołuje żadnych efektów ubocznych.

W jakich kolorach dostępne są mikrowłókna?

Czarny, ciemny brąz, średni brąz, jasny brąz, ciemny blond, średni blond, jasny blond, kasztanowy, siwy, biały/platynowy blond
Można również użyć dwóch róznych kolorów dla włosów z rzadko spotykanym kolorem. Jeżeli nie masz pewności zadzwoń do nas Tel 24h: (+48) 881 465 465

Czym różni się Kmax od konkurencji?

Nasze produkty wykonane są z najlepszych naturalnych włókien keratynowych. Zwróciliśmy szczególną uwagę zarówno na jakość jak i optymalną długość mikrowłókien a co najważniejsze do sposobu ich rozpraszania na obszarze zagęszczanym. Bezpośrednie referencje naszych klientów zobowiązują nas do zwracania dużej uwagi na szczegóły. Pozytywne opinie milionów klientów na całym świecie wyróżniają Kmax na tle konkurencji.
Na rynku oferowanych jest wiele produktów syntetycznych jako produkty naturalne. Kmax jest w 100% prawdziwym włóknem keratynowym. Gramatura zawarta na opakowaniu naszych mikrowłókien zgadza się z prawdziwą zawartością w opakowaniu w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji oferując prawdopodobnie najlepsze mikrowłókna na świecie: Kmax