o firmie:

Kmax.pl to nie tylko grupa specjalistów codziennie szukających nowych skutecznych rozwiązań w dziedzinie problemów z włosami. Najlepszą definicją naszej firmy są przede wszystkim tysiące usatysfakcjonowanych klientów w Polsce i miliony na świecie, którym oferowane przez nas produkty przywróciły radość z życia, powrót do dawnego wyglądu! . 

Wypadanie włosów to bardzo złożony proces, dający o sobie znać na wielu płaszczyznach naszego życia z reguły w najmniej pożądanym momencie!. Utrata pewności siebie, poczucia własnej atrakcyjności może się źle odbijać, zarówno na życiu zawodowym jak i towarzyskim. Dlatego postanowiliśmy stworzyć skuteczne rozwiązanie dla tego problemu z pomocą najlepszych specjalistów w dziedzinie problemów z włosami i zapobieganiu łysieniu - tym samym mamy możliwość zaoferować Państwu gamę nowoczesnych i bardzo skutecznych produktów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy z naszymi klientami, świadczymy najwyższą jakość w dostarczanych usługach/produktach i zapewniamy dyskretną dostawę.

Wszystkie pozytywne opinie naszych klientów, są jak cegiełki budujące solidny wizerunek firmy Kmax.pl. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaką niesie wprowadzanie na rynek pionierskich rozwiązań, dlatego jeszcze dokładniej niż inne firmy testujemy wszystkie oferowane przez nas produkty. Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie do naszej firmy. Chcemy jednocześnie zapewnić, że zmotywowani dotychczasowymi sukcesami będziemy dalej rozwijać naszą ofertę produktową o kolejne skuteczne rozwiązania.

       Z wyrazami szacunku:

                              zespół Kmax.pl

U nas zawsze znajdziesz miłą, fachową, uprzejmą i szybką obsługę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 24h 7dni w tygodniu. mobile: +48 881 465 465

  • If you are outside the Polish-write to us, We will quote shipping for you.We have the best prices
  • Wenn Sie außerhalb der für uns Polnisch-schreiben sind, werden wir zitieren Verschiffen für Sie.Wir haben die besten Preise
  • Se non vivete in Polonia e desidera acquistare i nostri prodotti.Scrivici e ti daremo il miglior prezzo per la consegna.